Bec LED P.Tip 23-OFF ROAD: 5050 5 SMD/12V/3W/500LM/IP65-Rezistent la apa
Preț mai mare ca de obicei
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+9.0%
Calculat din 19 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 7 ore
+3.1% |
7,60 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Bec LED P.Tip 20-OFF ROAD: 5050 13 SMD/12V/10W/2.000LM/IP67-Rezistent la apa
Smartheater
Bec LED P.Tip 22-OFF ROAD: 5050 12 SMD/12V/10W/2.000LM/IP67-Rezistent la apa
Smartheater
Banda led SMD 5050 V-TAC, RGB, 4W/m, 500lm/m, 30 leduri/m, 12V, IP65
Savelectro
Banda led SMD 5050 Optonica, RGB, 7.2W/m, 500lm/m, 30 leduri/m, 12V, IP54
Savelectro
Reflector solar 8W 500lm IP65 cu senzor de miscare si cap rotativ 2 LED-uri COB
Robazar
Banda led SMD 5050 V-TAC, RGB, 4W/m, 500lm/m, 30 leduri/m, 12V, IP20
Banda led SMD 5050 Optonica, RGB, 7.2W/m, 500lm/m, 30 leduri/m, 12V, IP20
Lampa LED pentru exterior cu panou solar Superfire FF5-A, cu telecomanda si suport, 63W, 500lm, 50m², 5000 mAh, IP65, ideala pentru eficienta energetica, Alb
Lerato
Aplica pentru exterior LED Gloss O447WL-L7GF3K, 7W, 500lm, lumina calda, IP65, grafit, Maytoni
Como B 23 LED 10W 500lm 3000K 220-240V IP65 negru