Polizor unghiular (flex) ProCraft, 1100W, 11000RPM, Diametru disc 125mm
Preț mai mare ca de obicei
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+3.1%
Calculat din 19 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 11 ore
+5.5% |
287,00 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Polizor unghiular (Flex) Rotor RAG1100, 1100W, Diametru disc 125mm, 11000RPM
Megadepot
Polizor unghiular - 125mm - 1100W TOTAL
Micul-meserias
Flex Polizor Unghiular PW2200 Procraft 1100W, 11000 rpm, Diametru Disc 125 mm
Micul-meserias
Polizor Unghiular ( Flex), Procraft PW1350, 1350W, 11000RPM, Diametru disc 125mm