Pompa apa submersibila Detoolz WQD1500DF, 1500W, Adancime 7m, Debit 23 mcAł h, Inaltime 14m, cu tocator
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+0.8%
Calculat din 19 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
Stoc epuizat
acum 6 ore
+1.4% |
943,00 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Pompa Apa Murdara cu Tocator Detoolz WQD1500DF, 1500 W, 380 l/min, H Refulare 14 m
Micul-meserias
Pompa submersibila apa curata murdara 3in1 Detoolz Smart Work DZ-P101, 500W, plutitor, autoamorsare
Megadepot
Pompa submersibila apa curata murdara 3in1 Detoolz Smart Work DZ-P102, 750W, plutitor, autoamorsare
Megadepot
Pompa submersibila apa curata murdara, 3in1 Detoolz Smart Work DZ-P100, 400W, plutitor, autoamorsare
Pompa Submersibila Apa Curata Inox Detoolz DZ-P117, 6 BAR, 1000 W, 90 l/min, H Refulare 55 m
Micul-meserias
Pompa Submersibila Apa Curata Inox Detoolz DZ-P118, 5.5BAR, 1000 W, 90 l/min, H Refulare 55 m
Pompa Submersibila Inox cu Senzor 1000W, 6300L/H, Detoolz DZ-P121
Pompa Submersibila cu Plutitor 1000W, 6300 L/H, Inaltime de Refulare 34 m, Inox, Detoolz DZ-P120