Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ±
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ± - imagine 2
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ± - imagine 3
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ± - imagine 4
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ± - imagine 5
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ± - imagine 6
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ± - imagine 7
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ± - imagine 8
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ± - imagine 9
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ± - imagine 10
1 / 10
Cel mai bun preț ?
268,55 Lei
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 27 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
Magazin Produs Trend ? Preț
Stoc epuizat · acum 4 ore
0%