Acer Laptop Gaming Acer Predator Helios 18 AI PH18-73-91K7, procesor Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 18 inch, WQXGA, IPS, 250Hz, 128GB DDR5 RAM, 4TB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16GB GDDR7, No OS, Negru
Cel mai bun preț ?
31.308,99 Lei
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 29 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
Magazin Produs Trend ? Preț
În stoc · acum 2 zile
0%