Acer Laptop Gaming Acer Predator Helios PH16-73-91HY, 16 inch, OLED WQXGA, Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 64GB DDR5, 2x 1TB SSD, NVidia GeForce RTX 5090 24GB, Windows 11 Pro, Negru (INT Keyboard)
Cel mai bun preț ?
23.344,99 Lei
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+0.2%
Calculat din 30 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
Magazin Produs Trend ? Preț
În stoc · acum 23 ore
0%
23.344,99 Lei
Vezi oferta
Produse similare
Acer Laptop Acer Gaming Predator Helios 18 AI PH18-73, 18'' , WQUXGA Mini LED 120Hz, Procesor Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 64GB DDR5, 2x 1TB SSD, GeForce RTX 5090 24GB, No OS, Negru (INT Keyboard)
DWYN.ro
Acer Laptop Gaming Acer Predator Helios 18 AI, procesor Intel® Core™ Ultra 9 275HX pana la 5.4 GHz, 18 inch, WQUXGA Mini LED IPS, 120Hz, 64GB DDR5, 1TB + 1TB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 24GB GDDR7, Windows 11 Pro, Negru
DWYN.ro
Acer Scaun gaming Acer Predator Gaming Chair Rift Pro, Piele ecologica, Suport 170 kg, Cotiere 4D
Laptop Gaming Acer Predator Helios Neo 16S AI OLED PHN16S-71-97UC, 16", Acer CineCrystal, Intel Core Ultra 9 Processor 275HX, 240Hz, 32 GB RAM, 1TB SSD, Abyssal Black
Flanco
Acer Laptop gaming Acer Predator Helios 16 AI, 16 inch OLED WQXGA, Intel Core Ultra 9 275HX, 32GB SSD, 2x1TB, GeForce RTX 5090 24GB, No OS, Negru (INT Keyboard)