Flex Unghiular 1100W 125mm AG110038 – 12000 rpm, Filet M14, Polizor Unghiular Profesional pentru Taiere si Slefuire
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 19 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 9 ore
0% |
193,70 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Polizor unghiular - 125mm - 1100W TOTAL
Micul-meserias
Flex Unghiular Profesional 1100W 125mm Turatie Variabila INGCO AG1100385, 5000-12000 rpm, filet M14, alimentare 220-240V